Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 19:00
27 47 42 67
Auto sēdekļu, grīdas seguma, plastmasas daļu pārklāšana ar aizsarglīdzekli

Lai pēc auto salona pilnas ķīmiskās tīrīšanas auto saglabātos pēc iespējas ilgāk sakopts un glītu skatu, kā arī lai būtu vieglāk veikt vienkāršu tīrīšanu ( putekļu sūcējs, mikrošķiedras drāniņa), piedāvājam aizsargpārklājumus plastmasai, vinilam, audumam, ādai, tepiķu materiālam un gumijai.

Plastmasu un vinilu aizsargpārklājums pasargās no ātras „apaugšanas” ar putekļiem un sasmērēšanās tajās vietās, kuras tiek bieži aiztiktas ar rokām, no UV staru iedarbības un izbalēšanas. Šo detaļu kopskats kļūs izteksmīgāks.

Uz sēdekļiem kaut kas uzlīst ( coca cola, kafija, tēja, u.c.), kaut kas uzkrīt un tur paliek (šokolāde , citi kārumi). Aizsargpārklājums neļauj visām šīm vielām dziļi iesūkties auduma šķiedrā un tur palikt. Sēdekļi būs daudz vieglāk attīrāmi.
Grīdas materiāls ir pakļauts īpašai slodzei, ne vienmēr paklājiņi spēj pildīt savas aizsargfunkcijas. Lietojot aizsarglīdzekli, tas atvieglos grīdas tīrīšanu , neļaujot netīrumiem iekļūt dziļākajos paklāja slāņos. Jo īpaši gaišās krāsas grīdas materiāls būs vairāk pasargāts no neatgriezeniskas sasmērēšanās.

Gaišo ādas salonu biežākā problēma ir sēdekļu smērēšanās ar džinsu audumu.
Šī problēma ir atrisināma, lietojot aizsardzības pārklājumu, speciāli radītu šādai problēmai.


Cenas skatīt sadaļā Pakalpojumu cenas